Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0