Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0