Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5