Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
He's All ThatRated ★ 2.0