Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
My TeacherRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 3.0
A Special LadyRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
24 WeeksRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0