Titles you rated
BarakamonRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0