Titles you rated
FameRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 3.0
French KissRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Nacho LibreRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 1.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.0
RioRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0