Movies
Ratings
810
Margin CallRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Perfect StrangersRated ★ 3.5
Our DeparturesRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 3.0
The BankerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Re-startRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0