Movies
Ratings
518
Begin AgainRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5