Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hottest CouplesRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5