Titles you rated
86Rated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 2.5