Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0