Movies
Ratings
200
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5