Movies
Ratings
123
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0