Movies
Ratings
17
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0