Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0