Series
Ratings
87
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0