Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0