Movies
Ratings
26
A Bloody AriaRated ★ 4.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0