Movies
Ratings
1179
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 1.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0- The Birth of KoreaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0