Movies
Ratings
593
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 1.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 0.5
About FamilyRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0