Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5