Movies
Ratings
41
Les MisérablesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0