Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
WantedRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0