Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Our BodyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Lock UpRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0