Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
PhenomenaRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ZoolanderRated ★ 3.0