Titles you rated
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 5.0
The RainmakerRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
The StingRated ★ 3.5