Movies
Ratings
618
American PsychoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.5