Series
Ratings
18
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5