Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0