Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0