Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0