Series
Ratings
282- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5