Movies
Ratings
209
Non-StopRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
OasisRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0