Movies
Ratings
491
A Star Is BornRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0