Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Seven First KissesRated ★ 2.5
Sound of the DesertRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5