Movies
Ratings
20
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Crows ExplodeRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0