Movies
Ratings
110
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5