Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 0.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0