Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0