Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0