Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
My Fault: LondonRated ★ 4.0
My faultRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 1.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0