Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The OutsiderRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0