Movies
Ratings
354
Knives OutRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0