Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0