Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Son of GodRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5