Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.5
Nine LivesRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5