Movies
Ratings
442
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The FanRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.0