Movies
Ratings
72
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0