Series
Ratings
191
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 0.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 1.5
Give Me FoodRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0